Batuhan KAYA – SEO – Yazılım – Kişisel ve Güncel Blog

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Winsa Çankaya

16.08.2019
6
Winsa Çankaya

Çankaya, Türkiye’nin en büyük ilçesi olmasıyla meşhurdur. Bunların yanı sıra ülkemizde çeşitli büyük şirketlerin ve firmaların merkezleri de yine Çankaya’da bulunmaktadır. Şirket demek aslında bir bina içerisinde birçok oda olması demektir. Çalışanların daha verimli performans sergilemesi, odalar arası geçişlerin daha kolay olması için Winsa Çankaya ile görüşmek neredeyse şarttır. Cam oda sistemleri ve sürme sistemler ile artık ofislerde hem daha fazla oda temin edebilecek hem de gerek ısınma gerekse konfor yönünden maksimum verimi alacaksınız. Winsa Ankara Çankaya Cam oda gibi önemli sistemlerin büyük şirketlerde olmaması, her oda için ayrı bir duvar anlamına gelmektedir.

Winsa Panjur

Eski zamanlarda evlerin pencerelerinde çok fazla panjur görebilirdik ancak artık günümüzdeki evlerde ve binalarda panjur görmek neredeyse imkânsızdır. Panjur sadece görünüş için değil birçok alanda tasarruf etmek için de kullanılır. Bunların en büyük örneği kış aylarında kullanıldığında içeriye soğuk hava sokmamasıdır. Diğer bir nokta ise güvenliktir. Winsa Çankaya ile görüştüğünüzde sizlere birden çok panjur çeşidi sunulmaktadır. Dilerseniz manuel ve klasik düzende panjur dilerseniz de otomatik, uzaktan kumandalı panjur tercih edebilirsiniz. Sadece pencerelerde değil kapılar da otomatik panjur veya kepenk sistemi sıkça tercih edilmektedir. Gerek tatile çıkarken gerekse herhangi bir durumda ev veya işyerlerinin kapılarında kepenk kullanmak gereklidir. Gereken güvenlikleri alarak seyahate çıkmak hem kafanızın hem de içinizin daha rahat etmesini sağlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Winsa Dikmen başlıklı makalemizde Winsa, Winsa Ankara Dikmen ve Winsa Cam Balkon Sistemleri hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

BATUHAN KAYA » Kişisel Blog -
ankara tanıtım filmi