Batuhan KAYA – SEO – Yazılım – Kişisel ve Güncel Blog

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Pimapen Ankara

16.08.2019
8
Pimapen Ankara

Bazı konularda evlere gereken ilgi ve özen gösterilmemektedir. Özellikle yaşı biraz daha geçmiş, eski binalarda bulunan ev ve işyerlerinde oturan kişiler kış aylarında sürekli olarak yakıt tasarrufu edememekten, faturaların çok gelmesinden veya dışarıda bulunan seslerin içeriye fazlasıyla girmesinden şikâyetçidirler. İşte tüm bunların tek bir çözümü bulunmaktadır: Pimapen Ankara. Pimapen markasına bakıldığında PVC sektöründe belki de ilk isimlerden bir tanesidir. Uluslararası bilinirliği olan Belçika’lı şirket Deceuninck firmasının altında bulunan Pimapen, en kaliteli PVC hizmetlerini sunmaktadır. Isı ve ses yalıtımlı pencereler ile artık dışarıdan bir gürültü almayacak, içerideki sıcak havayı dışarıya dışarıdaki soğuk havayı ise içeriye sokmayacaksınız. Böylece hem yakıttan hem de sesten tasarruf etmiş olacaksınız.

Pimapen Isı ve Ses Yalıtımı

Yalıtım denildiğinde aklınızda ilk olarak binanın yapısında olması gereken yalıtım gelebilir, doğrudur da. Isı yalıtımı ilk olarak duvarlara, tavana veya tabana yapılmalıdır. Ancak bakıldığında bu durum yalnızca yeni yapılarda görülmekte olup yine de yetmeyebiliyor. Ses yalıtımlı pencere ve kapı sistemlerini tercih ettiğinizde, diğer yalıtımlara göre daha çok verim alabileceğinizi biliyor muydunuz? Dışarıdaki sesler yani gürültüler ilk olarak binanın pencerelerinden ve akabinde kapılarından girmektedir. Eğer Pimapen Ankara ile görüşme sağlayıp ısı ve ses yalıtımlı pencereleri temin edersiniz birçok konudan tasarruf edebileceğiniz gibi ısıdan da büyük oranda fark göreceksiniz. Yapacağınız tüm alışverişler kredi kartına tam 12 ay taksit ile sunulmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Pimapen Çankaya başlıklı makalemizde Pimapen, Pimapen Ankara Çankaya ve Pimapen Çankaya hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

BATUHAN KAYA » Kişisel Blog -
ankara tanıtım filmi