Batuhan KAYA – SEO – Yazılım – Kişisel ve Güncel Blog

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Online Resim Boyutu Küçültme

16.06.2019
35
Online Resim Boyutu Küçültme

Merhaba Dostlar sizlere sık sık kullandığım internet sitelerini ve programları önericem.Bazı sosyal medya siteleri ve internet siteleri cep telefonumuzdan çektiğimiz resimlerin kalitesi yüksek olduğundan dolayı, resimlerin boyutları yüksek olmaktadır.Sizlere kullandığım iki tane online resim boyutu küçültme sitesini öneriyorum.

https://imagecompressor.com/tr/

Online resim boyutu küçültme sitesi istenen kalite seviyesini korurken JPEG ve PNG resim dosyalarını mümkün olan en küçük boyuta küçültmek için en iyi optimizasyon ve kayıpla sıkıştırma algoritmalarının akıllı bir kombinasyonunu kullanır.
Programsız olarak online resim boyutunu küçültmek istediğiniz en fazla 20 adet resmi yükleyin. Sıkıştırma işleminin bitmesini bekleyin. Kalite ayarları için sıradaki küçük resimlere tıklayın. Sıkıştırma seviyesini kontrol etmek için kaydırıcıyı, resimleri karşılaştırmak için fare hareketleri kullanın.

https://compressjpeg.com/tr/

En fazla 20 adet .jpg ya da .jpeg resim dosyasınız cihazınızdan seçin. Ya da dosyaları bırakma alanına sürükleyin. Boyut sıkıştırma işleminin bitmesini bekleyin.
Sıkıştırılmış resimleri ya tek tek indirin ya da hepsini bir ZIP arşivinde gruplanmış bir şekilde indirin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

BATUHAN KAYA » Kişisel Blog -
ankara tanıtım filmi