Batuhan KAYA – SEO – Yazılım – Kişisel ve Güncel Blog

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

WordPress Nasıl Giriş Yapılır?

07.04.2020
11
WordPress Nasıl Giriş Yapılır?

WordPress giriş adımları

  1. WordPress panosuna erişmek için sadece WordPress yüklü olması ve URL sonuna / WP-admin eklemeniz gerekir.

Mesela:

example.com/wp-admin Kopyala

Not! WordPress’i URL’nin belge köküne yüklediyseniz example.com/wp-admin.WordPress’i alan adınızda “blog” adlı bir klasöre yüklediyseniz example.com/blog/wp-admin

 

  1. WordPress’inizi kurduğunuzda kullandığınız kullanıcı adını ve şifreyi yazın.Not! WordPress giriş cPanel ve AMP ‘nin farklı bir giriş olduğunu unutmayın.
  2. Kullanıcı adınızı veya şifrenizi hatırlayamıyorsanız, lütfen WordPress yönetici şifrenizi sıfırlama adımlarını izleyin.Giriş yaptıktan sonra WordPress gösterge tablosunu göreceksiniz.

WordPress’i yeni bir etki alanına yüklediyseniz, etki alanını sunucularımıza yönlendirene veya DNS değişiklikleri yürürlüğe girene kadar panoyu kullanamazsınız.

O zamana kadar, amp teknik ayrıntılarınızda bulunabilecek geçici URL’NİZİ kullanmak için WordPress’i ayarlayabilirsiniz .

WordPress kontrol panelime giriş yapamıyorum

WordPress Kontrol Panelinize giriş yapmaya çalışırken hata almanızın birkaç nedeni vardır. Ortak olanlardan birkaçını gözden geçireceğiz.

WordPress giriş devre dışı

Bu hatayı alıyorsanız, bunun nedeni, gösterge tablonuzda çok fazla başarısız oturum açma olmasıdır. Otomatik sistemlerimiz, WordPress kaba kuvvet saldırıları nedeniyle sitenizin tehlikeye girmesini önlemek için WordPress yöneticinizi devre dışı bıraktı. Bu sorunu çözmek için, WordPress sitenizde kullanılan güvenlik önlemlerini artırmanızı öneririz.

Kullanıcı adı veya parola yanlış

Çoğu zaman, kullanıcılar sadece şifrelerini unuturlar. Neyse ki, WordPress şifrenizi kolaylıkla sıfırlayabilir ve bu problemin üstesinden gelebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan WordPress Nasıl Kurulur? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

BATUHAN KAYA » Kişisel Blog -
ankara tanıtım filmi