Batuhan KAYA – SEO – Yazılım – Kişisel ve Güncel Blog

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Pimapen Dikmen

16.08.2019
7
Pimapen Dikmen

İşyerlerinizin güvenliği için neler uyguluyorsunuz? Klasik ve bilindik güvenlik önlemleri elbette mevcuttur. Bunlardan ilki ve kesinlikle olması gereken alarm ve güvenlik kamerasıdır. Ancak bu ikisinin dışında farklı güvenlik sistemleri de mevcuttur. Pimapen Dikmen sizlere hem konfor hem de güvenlik sağlayacak olan PVC Kepenk sistemlerini sunuyor. PVC kepenk sistemlerini ister manuel isterseniz de uzaktan kumandalı yani otomatik olarak tercih edebilirsiniz. Ayrıca PVC Kepenk sistemlerinin diğer bir artısı ise kapalı iken içeriye soğuk havanın girişini engeller, sabah işletmenizi açtığınızda ısınmanızı kolaylaştırır. Birinci sınıf kalitede malzemeden üretildiği için de güvenlik konusunda size artı katar, içiniz bu sayede rahat ederek aklınız işletmenizde kalmaz.

Pimapen Isı ve Ses Yalıtımı

Pimapen Ankara Dikmen gibi kışları soğuk ve ayazlı, yazları ise oldukça kurak ve sıcak geçen şehirlerde yalıtım gerçekten büyük önem arz eder. Yalıtımın tek önemli olduğu nokta sadece ay sonu gelen faturalar değil içeride bulunan kişi veya kişilerin rahatlığıdır. Pimapen Dikmen ısı ve ses yalıtımlı camlar ile sizlere muhteşem bir konfor sunmaktadır. Ayrıca bakıldığında ısı ve ses yalıtımı olan camlar içeride boğuk bir hava bırakmaz. Aksine özel üretim tekniği ile içeriden dışarıya sürekli olarak hava sirkülasyonu sağlar, bu sayede hem tasarruf etmiş olur hem de içerinin havasını yenilemiş olursunuz. Pimapen Dikmen 7 gün 24 saat hizmetinizde olup tüm alışverişlerde kredi kartına 12 ay taksit imkânı sunulmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Eryaman Müzik Stüdyo başlıklı makalemizde Ankara Eryaman Müzik, Eryaman Müzik ve Eryaman Müzik Stüdyo hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

BATUHAN KAYA » Kişisel Blog -
ankara tanıtım filmi