Batuhan KAYA – SEO – Yazılım – Kişisel ve Güncel Blog

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Kullanıcı Yorumları ile gerçek deneyimin adresi SEOFİT.NET

15.02.2020
15
Kullanıcı Yorumları ile gerçek deneyimin adresi SEOFİT.NET

SeoFit.net tamamen tecrübeye ve deneyime dayalı her türlü konuyu ele alan, her telden bilgi blogu’dur. Mesela elektronik bir eşya ile ilgili kullanıcı yorumu arıyorsanız, elektronik sigaraya meraklıysanız fakat kafanızda soru işaretleri varsa hatta arabanızı seramik kaplamak istiyosunuz ama markaya karar veremediyseniz doğru adrestesiniz.

Kullanıcı yorumları tamamen deneyime ve yaşanılmışlık tecrübesine dayalı bir şekilde sizlerle paylaşılıyor. Günümüzün en büyük sorunlarını haberlerini girip okuyabileceğiniz, hayatla bağdaşmış bir tarafınız varsa her gün girip acaba bu gün bişey paylaşıldı mı diye okumak isteyebileceğiniz bir adres okuması da bir o kadar keyifli.

Mesela elektronik sigara mod alacaksınız ama ne alacağınıza karar veremediniz. Hem en iyisi olsun hem de kimsede bulunmasın aslında biraz daha özel seri üretim birşey olsun istiyorsunuz o zaman hemen Elektronik Sigara Kategorisine giriyorsunuz ve en kaliteli elektronik sigara modlarını inceliyorsunuz ve kararınızı öyle veriyorsunuz.

Yada Kullanıcı Yorumları en merak ettiğiniz şey ise kesinlikle yorumları okumadan internetten alışveriş yapmıyorsanız seofit.net sizin için biçilmiş kaftan.

Artık öyle bir duruma geldik ki inceleme konusuna girdiğinizde maalesef belirli kitleyi hedef alan ve takipçisi olan sayfalar sponsorluk sebebiyle deneyimlediği pek çok ürünle ilgili gerçekçi yorumlar sunamıyor. Kullanıcı olarak izlediğinizde bunu anlamakta haliyle zor olmuyor. Mesela siz hiç tanıtım için gönderilen o büyük teknoloji sayfaları için ürünlerin kötü yönlerini duydunuz mu ? Yada x markasının ürünü y markasından daha iyi diyeni ? Duyamazsınız çünkü maalesef kıyaslama dahi yapılamamakta ve tanıtımları da haliyle pek gerçekçi değil. İşte bu yüzden deneyim ve Kullanıcı yorumları konusunda en önemli şey gerçekçilik.

Gerçekçi deneyimi tüm iyi ve kötü yönleriyle okumak için sizlerde siteyi ziyaret edebilir yorumlarınızı paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Egepen Deceuninck başlıklı makalemizde Deceuninck, Deceuninck Egepen ve egepen hakkında bilgiler verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

BATUHAN KAYA » Kişisel Blog -
ankara tanıtım filmi